farahbakhsh
09 بهمن 1401 - 23:17

تصویب ۳۰ مصوبه با اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای توسعه سیمرغ

سیمرغ - استاندار مازندران گفت: ۳۰ مصوبه با اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان برای رونق و رشد اقتصادی شهرستان سیمرغ تصویب شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمود حسینی پور یکشنبه شب پس از پایان سفر یک روزه جمعی از مدیران به شهرستان سیمرغ با اشاره به برنامه های متعدد اجرا شده و سفر مسئولان به روستاهای شهرستان اظهار داشت: در این سفر نظام مسائل شهرستان بررسی و نتیجه در شورای اداری جمع بندی شده است.

وی با عنوان این که از برخی مراکز اقتصادی شهرستان بازدید صورت گرفته است، افزود: در حوزه سرمایه گذاری باید بسترهای مناسب در شهرستان ایجاد شود و این منطقه به واسطه حضور امیر سرلشگر کشوری از شهرستان های ویژه به شمار می رود و باید به تراز و جایگاه واقعی دست یابد.

وی ادامه داد: در این سفر نظام مسائل شهرستان بررسی و رصد شد و برای توسعه اقتصادی شهرستان ۳۰ مصوبه با ۱۲۰ میلیارد تمان اعتبار طراحی شده است.

استاندار مازندران با تاکید براین که پروژه مسکن ملی در شهرستان باید با جدیت بیشتری دنبال شود، افزود: همچنین مقرر شد دهکده های کشاورزی با بهره گیری از ابزارهای دانش بنیان در شهرستان راه اندازی شود.

حسینی پور تصریح کرد: همچنین قرار شد میزهای مختلفی در سطح شهرستان دایر شود تا فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری در شهرستان سیمرغ احیاء شود.

استاندار مازندران با بیان این که آمادگی برای حمایت حداکثری از مدیران شهرستان سیمرغ داریم، گفت: امیدواریم در سفر آینده شاهد تحولات خوبی در این شهرستان باشیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1006177