farahbakhsh
10 بهمن 1401 - 07:06

بایرن پس از 16 سال رکورد زد/ قهرمان آلمان به لیگ اروپا سقوط می‌کند؟

بایرن مونیخ با ناکامی در 3 هفته اخیر یک رکورد منفی به جا گذاشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، شنبه شب در چارچوب رقابت‌های فوتبال آلمان، بایرن مونیخ مقابل اینتراخت فرانکفورت به تساوی یک بر یک رسید تا سومین تساوی متوالی خود را به ثبت رساند.

بحران در تیم ناگلزمان به قدری زیاد شده که بسیاری از افول جدید قهرمان آلمان صحبت می‌کنند.

در جدول لیگ آلمان، بایرن مونیخ با 37 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های اونیون برلین 36، لایپزیگ 35 ، دورتموند 34 و فرایبورگ 34 در رده‌های بعدی قرار دارند. در صورتی که تیم ناگلزمان باز هم به روند ناکامی خود ادامه دهد، قهرمانی برایش سخت خواهد شد و جایگاهش را باید به حریفان تقدیم کند.

بایرن مونیخ به قدری در سال 2023 و آغاز دوباره فوتبال پس از جام جهانی ضعیف کار کرده که این آمار در 16 سال اخیر بی‌سابقه است.

قهرمان آلمان در 3 بازی اخیر خود تنها 3 بازی دریافت کرده که بدترین شروع ممکن از سال 2007 میلادی است.

در آن سال، اشتوتگارت قهرمان آلمان شد و بایرن پس از شالکه و وردبرمن به رده چهارم رسید و این تیم راهی لیگ اروپا شد.

با اینکه با بازگشت سادیو مانه این گمان می‌رود که بایرن مونیخ نیز نمایشی در سطح انتظارات ارائه دهد ولی این تیم باید تمام توانش را بگذارد تا فاجعه سال 2007 رخ ندهد.

بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف پاری‌سن‌ژرمن برود و در جام حذفی نیز میهمان ماینتس خواهد بود.

ناگلزمان برای تغییر شرایط موجود یک میهمانی ترتیب داد و از بازیکنان خواست تا با همسرانشان به رستوران بروند و بتوانند با استراحت کردن و آزاد کردن ذهنشان دوباره به سطح آمادگی بازگردند.

بایرن مونیخ چهارشنبه باید در جام حذفی با ماینتس روبه‌رو شود که باخت در آن دیدار می‌توان بسیار برای ناگلزمان گران تمام شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1006515